- Категорія
- Політика
- Дата публікації
Україна та Польща заграють разом у Скельній церкві Гельсинки
У вівторок, 23 червня, у столиці Фінляндії відбудеться знакова культурна подія
Посольство України у Фінляндії оголосило про спільний культурний проект з Польщею. У вівторок, 23 червня, у Скельній церкві (Temppeliaukion kirkko - ред.) відбудеться музичний вечір "Україна та Польща: спільна музична спадщина".
Як повідомили наші дипломати, захід присвячено четвертій річниці надання Україні статусу кандидата на членство в Європейському Союзі.
"Концерт об'єднає українських, польських та фінських музикантів, які представлять багатство культурних традицій народів, пов'язаних спільною історією, європейськими цінностями та прагненням до миру і свободи", - уточнили в Посольстві.
Хто виступатиме перед слухачами
Шанувальники прекрасного змогуть насолодитися грою таких виконавців:
• Каміла Овв – вокал, флейта
• Сара Маджіді Неджад – канун
• Антті Корхола – скрипка
• Кіурелі Саммаллахті – акордеон
• Філіп Холм – контрабас, електроніка
• Анхеліна Кулічкова – фортепіано
• Себастьян Сілен – скрипка
• Ірина Горкун-Сілен – флейта
Концерт організовано спільно українською та польською громадами у Фінляндії за підтримки Посольств України та Польщі в Гельсінкі.